| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
|---|---|
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
|---|---|
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |
| Materiał | PE PP PS PVC ABS w kawałkach |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wał ostrza | Pojedynczy |
| Materiał ostrza | SKD-11 |
| Materiał | Folie PE, worki tkane PP, folie PP, worki typu jumbo PP |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wał ostrza | Pojedynczy |
| Materiał ostrza | SKD-11 |
| Materiał | Folie PE, worki tkane PP, folie PP, worki typu jumbo PP |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wał ostrza | Pojedynczy |
| Materiał ostrza | SKD-11 |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
|---|---|
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |
| Używany do | Krystalizacja granulatu / wiórów PET, złom arkusza PET, płatek PET |
|---|---|
| Wynik | 100 kg / h do 1000 kg / h |
| Sposób ogrzewania | Lampy na podczerwień |
| Czas krystalizacji | 15-20 minut |
| Temperatura | Możliwość regulacji w zależności od potrzeb materiałowych |
| Automatyczna ocena | Automatyczny, półautomatyczny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Plastikowa maszyna do recyklingu, post-konsumencka maszyna do recyklingu butelek / płatków PET |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Źródło prądu | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
|---|---|
| Używany z | wtryskarka lub różne maszyny do kształtowania tworzyw sztucznych |
| złożył wniosek | PP / PE PET PVC ABS lub inne tworzywa sztuczne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Certyfikat | CE ISO9001 SGS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet fabryczny lub pakiet niestandardowy |
|---|---|
| Czas dostawy | 40 dni roboczych |
| Zasady płatności | T / T, L / C, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | LIANDA |