| Materiał | odpadowe worki tkane PP, folia PP, folie PE |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| końcowa wilgotność | około 1% |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h |
| Wolt | 380 V, 3 fazy, 50 Hz lub wykonane na zamówienie |
| Funkcjonować | kruszenie, mycie i suszenie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Materiał | Folie PE PP, worki tkane, worki tonowe, worki jumbo |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 1800 obr./min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| końcowa wilgotność | 10% |
| Konstrukcja wału | Podwójny wał |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | rozdrabnianie materiałów o dużej objętości, takich jak karoserie samochodów, opony, metalowe beczki, |
| Materiał | PE PP PS PVC ABS w kawałkach |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wał ostrza | Pojedynczy |
| Materiał ostrza | SKD-11 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V, 3 fazy, 50 Hz lub na zamówienie |
| Funkcjonować | kruszenie, mycie i suszenie |
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h |
| Materiał | PE PP PS PVC ABS w kawałkach |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wał ostrza | Pojedynczy |
| Materiał ostrza | SKD-11 |
| Napięcie | 380 V 50 Hz |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Certyfikat | CE, ISO9001 |
| Produkt końcowy ight | Granulki PET |
| Podanie | Granulki, rura |
| złożył wniosek | Chipsy PET / Płatki PET z recyklingu |
|---|---|
| Przetwarzanie | Karmienie - suszenie i krystalizacja --- rozładowywanie |
| Czas schnięcia | 20 minut (można regulować w zależności od zapotrzebowania na wilgoć) |
| Pobór mocy | tylko 45% konwencjonalnego osuszacza |
| Podgrzewacz | Lampy na podczerwień |
| Materiał | Filmy PE |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| końcowa wilgotność | około 1% |