| Pojemność | Kruszarka do tworzyw sztucznych 100-1000kg / h |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 50 Hz / 3 fazy, dostosowane |
| Posługiwać się | Kruszarka do odpadów z tworzyw sztucznych, Kruszarka do plastikowych butelek, Maszyna do recyklingu |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Napięcie | 380 V 50 HZ, dostosowane |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, Instalacja w terenie, uruchomienie i szkole |
| Moc (W) | Zależeć |
| Podanie | Granulki |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| materiały | Odpadowy plastikowy bęben, oponę, drewno i tak dalej |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Materiał ostrza | 9CrSi, SKD-11, D2 i tak dalej |
| Wał ostrza | dwa wały |
| Materiał | odpady plastikowe butelki |
|---|---|
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h, 2000 kg / h |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Materiał | odpady sztywne płatki PE PP |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wkręt | pojedyncze, dwustopniowe |
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h |
| Materiał | odpadowe folie PE, worki tkane PP |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wkręt | pojedyncze, dwustopniowe |
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h |
| Materiał | Butelki PET, butelki PE, butelki PVC, butelki PP |
|---|---|
| Pojemność | 300 kg / h - 2000 kg / h |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | wykonane na zamówienie zgodnie z wymaganiami klienta |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| materiały | Odpadowy plastikowy bęben, oponę, drewno i tak dalej |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Materiał ostrza | 9CrSi, SKD-11, D2 i tak dalej |
| Wał ostrza | Podwójnie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| materiały | Odpadowy plastikowy bęben, oponę, drewno i tak dalej |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Materiał ostrza | 9CrSi, SKD-11, D2 i tak dalej |
| Wał ostrza | Podwójnie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| materiały | Odpadowy plastikowy bęben, oponę, drewno i tak dalej |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Materiał ostrza | 9CrSi, SKD-11, D2 i tak dalej |
| Wał ostrza | Podwójnie |