| Automatyczna ocena | Automatyczny, półautomatyczny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Plastikowa maszyna do recyklingu, post-konsumencka maszyna do recyklingu butelek / płatków PET |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Automatyczna ocena | Automatyczny, półautomatyczny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Plastikowa maszyna do recyklingu, post-konsumencka maszyna do recyklingu butelek / płatków PET |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie | 380 V, 50 Hz, 3 fazy lub niestandardowe |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling plastiku, mycie butelek z płatkami PET, recykling xps, recykling butelek dla zwierząt domo |
| Konstrukcja wału | Pojedynczy |
|---|---|
| Posługiwać się | Kruszarka do odpadów z tworzyw sztucznych, Kruszarka do rur z tworzyw sztucznych, Opony |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V50HZ3phase lub dostosowany |
| Rodzaj plastiku | PP / PE |
| Pojemność | Kruszarka do tworzyw sztucznych 100-1000kg / h |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 50 Hz / 3 fazy, dostosowane |
| Posługiwać się | Waste Plastic Crusher, Film Crusher |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Pojemność | Kruszarka do tworzyw sztucznych 100-1000kg / h |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 50 Hz / 3 fazy, dostosowane |
| Posługiwać się | Waste Plastic Crusher, Film Crusher |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Napięcie | 380 V, dostosowane |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, Linia do mycia folii odpadowych, suszenie |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Pojemność | Kruszarka do tworzyw sztucznych 300-1000kg / h |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 50 Hz / 3 fazy, dostosowane |
| Posługiwać się | Kruszarka do odpadów z tworzyw sztucznych, Kruszarka do plastikowych butelek, Maszyna do recyklingu |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie | 380 V, standard klienta |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling plastiku, mycie butelek z płatkami PET, recykling butelek dla zwierząt domowych |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |
| Napięcie | 380 V, standard klienta |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling plastiku, mycie butelek z płatkami PET, recykling butelek dla zwierząt domowych |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |