| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
|---|---|
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
|---|---|
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |
| Napięcie | 380 V, standard klienta |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling plastiku, mycie butelek z płatkami PET, recykling butelek dla zwierząt domowych |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online |
| Napięcie | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowany | Butelki PET |
| Usługa | 24 godziny |
| Pojemność | 500 ~ 2000 kg / h |
| Stosowany | Włókno PET, folie PE, worki tkane PP, folie PP, worki typu jumbo PP |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Napięcie | Dostosowane |
| Usługa | 24 godziny |
| Pojemność | 300 ~ 1500 kg / godz |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Pojemność | 300-1000 kg / h |
| Funkcjonować | kruszenie, mycie i suszenie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | Dostosowane |
|---|---|
| Stosowany | Folia PE, PP |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Usługa | 24 godziny |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
| Materiał | odpady sztywne płatki PE PP |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wkręt | pojedyncze, dwustopniowe |
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h |
| materiały | Przedmieszki PET |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| końcowa wilgotność | mniej 50 ppm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |