| Materiał | Folie PE PP |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| końcowa wilgotność | około 1% |
| Materiał | odpadowe folie pe pp, worki tkane, folie na śmieci |
|---|---|
| Pojemność | 300-1000 kg / h |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Pojemność | 300-1000 kg / h |
| Funkcjonować | kruszenie, mycie i suszenie |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Stosowany | Butelki PET |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Napięcie | Dostosowane |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | 24 godziny |
| Materiał | odpadowe folie PE PP, worki tkane, worki jumbo, płatki PE PP PET PVC |
|---|---|
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Gwarancja | 1 rok |
| fuction | Mycie cierne i odwadnianie |
| Materiał | odpadowe folie mulczujące, odpadowe folie PE |
|---|---|
| Pojemność | 1000 kg / h |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał | odpadowe folie PE, worki tkane PP |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wkręt | pojedyncze, dwustopniowe |
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h |
| Materiał | Odpadowa beli folii z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Stosowany | Butelki PET |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Ostateczna wielkość płatków | 12-14 mm |
| Końcowa zawartość wilgoci | 1,8% |
| Funkcjonować | Sortowanie, kruszenie, mycie, suszenie |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
|---|---|
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |