| Pojemność | Kruszarka do tworzyw sztucznych 100-1000kg / h |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 50 Hz / 3 fazy, dostosowane |
| Posługiwać się | Kruszarka do odpadów z tworzyw sztucznych, Kruszarka do folii, Kruszarka do worków PP z rafii, Maszy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Pojemność | Kruszarka do tworzyw sztucznych 100-1000kg / h |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 50 Hz / 3 fazy, dostosowane |
| Posługiwać się | Kruszarka do odpadów z tworzyw sztucznych, Kruszarka do folii, Kruszarka do worków PP z rafii, Maszy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
|---|---|
| Podanie | Recykling plastiku, recykling butelek dla zwierząt domowych |
| Rodzaj plastiku | ZWIERZĘ DOMOWE |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| złożył wniosek | Folia HDPE LDPE LLDPE PP, worek PP z rafii, Folia rolnicza, |
|---|---|
| Moce produkcyjne | 300-1000 kg / h |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| złożył wniosek | Folia HDPE LDPE LLDPE PP, worek PP z rafii, Folia rolnicza, |
|---|---|
| Moce produkcyjne | 300-1000 kg / h |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| złożył wniosek | Folia HDPE LDPE LLDPE PP, worek PP z rafii, Folia rolnicza, |
|---|---|
| Moce produkcyjne | 300-1000 kg / h |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| złożył wniosek | Folia HDPE LDPE LLDPE PP, worek PP z rafii, Folia rolnicza, |
|---|---|
| Moce produkcyjne | 300-1000 kg / h |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| Napięcie | 380 V. |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Materiał | odpady przemysłowe folia PE, worki tkane PP |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Funkcjonować | maszyna do zagęszczania i granulacji cięcia |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Pojemność | 200 kg / h, 300 kg / h, 500 kg / h, 800 kg / h |
| Materiał | Butelki PE PP PET PVC |
|---|---|
| Pojemność | 500kg / h-2000kg / h |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |