| Napięcie | 380 V, dostosowane |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, Linia do mycia folii odpadowych, suszenie |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 380 V, dostosowane |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, Linia do mycia folii odpadowych, suszenie |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 380 V, dostosowane |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, Linia do mycia folii odpadowych, suszenie |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 380 V, dostosowane |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, Linia do mycia folii odpadowych, suszenie |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Automatyczna ocena | Automatyczny, półautomatyczny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, mycie butelek z płatkami PET, recykling butelek dla zwierząt domowych, |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V, 50HZ lub na życzenie klienta |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, recykling folii wielokrotnego użytku, maszyna do recyklingu worków cem |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, Instalacja w terenie, uruchomienie i szkole |
| Nazwa produktu | maszyna do separacji tworzyw sztucznych, maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych, odpady z worków p |
| Pojemność | Kruszarka do tworzyw sztucznych 100-1000kg / h |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 50 Hz / 3 fazy, dostosowane |
| Posługiwać się | Kruszarka do odpadów z tworzyw sztucznych, Kruszarka do plastikowych butelek, Maszyna do recyklingu |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Napięcie | 380 V 50 HZ, dostosowane |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, Instalacja w terenie, uruchomienie i szkole |
| Podanie | Zakład produkcyjny, warsztaty naprawy maszyn, żywność i napoje |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 380 V. |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, mycie butelek z płatkami PET |
| Pojemność | 300-3000 kg / godz |
| Silnik | Wannan Motor, Siemens |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Moce produkcyjne | 300-1000 kg / h |