| Napięcie | 380 V, dostosowane |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, Linia do mycia folii odpadowych, suszenie |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Automatyczna ocena | Automatyczny, półautomatyczny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, mycie butelek z płatkami PET, recykling butelek dla zwierząt domowych, |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Moce produkcyjne | 300-1000 kg / h |
| Napięcie | 380V, 50HZ lub na życzenie klienta |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, recykling folii wielokrotnego użytku, maszyna do recyklingu worków cem |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, Instalacja w terenie, uruchomienie i szkole |
| Nazwa produktu | maszyna do separacji tworzyw sztucznych, maszyna do recyklingu tworzyw sztucznych, odpady z worków p |
| Napięcie | 380V, 50HZ lub na życzenie klienta |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, maszyna do recyklingu folii mulczującej / folii mielonej |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, Instalacja w terenie, uruchomienie i szkole |
| Napięcie | 380V, 50HZ lub na życzenie klienta |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V, 3 fazy, 50 Hz lub na zamówienie |
| Funkcjonować | kruszenie, mycie i suszenie |
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h |
| Materiał | odpady butelek PET, butelki na napoje, butelki mineralne, butelki po coli |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Stan | Nowy |
| Pojemność | 2000 kg / h |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Stosowany | Torby tkane PP, folie plastikowe |
|---|---|
| Napięcie | Dostosowane |
| kolor | Dostosowane |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Usługa | 24 godziny |
| Imię | Podkładka cierna o dużej prędkości |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 800 |
| Nóż | Z warstwą wierzchnią |
| Materiał | S.S304 |
| Certyfikat | CE, ISO9001 |