| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
|---|---|
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wolt | 380 V 3 fazy 50 Hz |
| Funkcjonować | kruszenie, mycie i suszenie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| Pojemność | 1500kg / h-2000kg / h |
| Szybkość usuwania zanieczyszczeń | 70% |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Materiał | odpady butelek PET, butelki na napoje, butelki mineralne, butelki po coli |
|---|---|
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Czas dostawy | 30 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty |
| Materiał | Odpady butelek dla zwierząt |
|---|---|
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Pojemność | 1000 kg / h, 2000 kg / h |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Napięcie | Dostosowane |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Usługa | 24 godziny |
| Szczegóły pakowania | pakowanie folii |
| Materiał | odpadowe folie PE PP, worki tkane, worki jumbo |
|---|---|
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| fuction | Mycie cierne i odwadnianie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| Pojemność | 1500kg / h-2000kg / h |
| Szybkość usuwania zanieczyszczeń | 70% |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Napięcie | 380 V, dostosowane |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, Linia do mycia folii odpadowych, suszenie |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | Dostosowane |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Stosowany | Recykling tworzyw sztucznych, Linia do mycia folii odpadowych, suszenie |
| Usługa | 24 godziny |