| złożył wniosek | Chipsy PET / Płatki PET z recyklingu |
|---|---|
| Przetwarzanie | Karmienie - suszenie i krystalizacja --- rozładowywanie |
| Czas schnięcia | 20 minut (można regulować w zależności od zapotrzebowania na wilgoć) |
| Pobór mocy | tylko 45% konwencjonalnego osuszacza |
| Podgrzewacz | Fala podczerwieni |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| Materiał | Przedmieszki PET |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Czas schnięcia | 20 minut w zależności od materiałów |
| Stan | Nowy |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
|---|---|
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Lianda |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001 |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001,CE SGS ISO9001 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Pojemność | 100-1000 kg / h |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet fabryczny lub pakiet niestandardowy |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Pojemność | 300-1000 kg / h |
| Funkcjonować | kruszenie, mycie i suszenie |
| Szczegóły pakowania | eksportuj standardowe opakowanie. |
| złożył wniosek | PBAT, PLA, PET, APET, APET, GPET, CPET, PLA, BIODRA, PE, ABS, EVA, PC, PEEK, PPS, PTFE, PEEK, TPU, T |
|---|---|
| Temperatura suszenia | można regulować za pomocą właściwości materiału |
| Czas schnięcia | 20 minut (można regulować w zależności od zapotrzebowania na wilgoć) |
| Pobór mocy | tylko 45% konwencjonalnego osuszacza |
| Przetwarzanie | Sucha i krystalizuje na raz |