| Materiał | PE PP PS PVC ABS w kawałkach |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wał ostrza | Pojedynczy |
| Materiał ostrza | SKD-11 |
| Materiał | Folie PE, HDPE |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Wolt | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| końcowa wilgotność | około 1% |
| Materiał | Folie PE, worki tkane PP, folie PP, worki typu jumbo PP |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wał ostrza | Pojedynczy |
| Materiał ostrza | SKD-11 |
| Napięcie | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Recykling plastiku, mycie butelek z płatkami PET, recykling butelek dla zwierząt domowych |
| Materiał przetworzony | Płatki do butelek, odpadki zwierzęce |
| Produkt finalny | Plastikowe butelki bez etykiet |
| Napięcie | 380 V 50 HZ, dostosowane |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Podanie | Granulki |
| Konstrukcja śrubowa | Równoległa podwójna śruba |
| Materiał | włókno plastikowe, włókno PET |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Zasilacz | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| Wał ostrza | Pojedynczy |
| Materiał ostrza | SKD-11 |
| Materiał | Folia PE, worki tkane PP |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Funkcjonować | maszyna do zagęszczania i granulacji cięcia |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Pojemność | 200 kg / h, 300 kg / h, 500 kg / h, 800 kg / h |
| Materiał | Folia PE, worki tkane PP |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Funkcjonować | maszyna do zagęszczania i granulacji cięcia |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Pojemność | 200 kg / h, 300 kg / h, 500 kg / h, 800 kg / h |
| Materiał | Worki tkane PP, folie PE |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Funkcjonować | maszyna do zagęszczania i granulacji cięcia |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Stan | Nowy |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
|---|---|
| Wał | podwójne wały |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| materiały | odpady z tworzyw sztucznych, folie na śmieci, worki tkane, worki tonowe |