| Napięcie | Dostosowane |
|---|---|
| Podanie | Recykling tworzyw sztucznych, recykling folii wielokrotnego użytku, maszyna do recyklingu worków cem |
| Imię | Maszyna do usuwania piaskowania folii |
| Materiał | Worki foliowe, Folie mulczujące, |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
| Konstrukcja wału | Pojedynczy wał |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy lub niestandardowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Grudki z tworzyw sztucznych, folia PP / PE, torba Jumbo, folia rolnicza, folie w belach, |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Ostateczna wielkość płatków | 12-14 mm |
| Końcowa zawartość wilgoci | 1,8% |
| Funkcjonować | Sortowanie, kruszenie, mycie, suszenie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Ostateczna wielkość płatków | 12-14 mm |
| Końcowa zawartość wilgoci | 1,8% |
| Funkcjonować | Sortowanie, kruszenie, mycie, suszenie |
| Materiał | Bloki PE ABS PC, bryły |
|---|---|
| Pojemność | 1000kg / h-2000kg / h |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Pojemność | 300 kg / h, 500 kg / h, 1000 kg / h |
|---|---|
| Napięcie | Dostosowane |
| kolor | Dostosowane |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Usługa | 24 godziny |
| Model | Maszyna standardowa |
|---|---|
| Rodzaj plastiku | Butelki PET |
| Czas dostawy | 5 ~ 8 tygodni |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | Butelki PET, butelki PE, butelki PVC, butelki PP |
|---|---|
| Pojemność | 300 kg / h - 2000 kg / h |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | wykonane na zamówienie zgodnie z wymaganiami klienta |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| Materiał | Folie PE, worki tkane PP |
|---|---|
| Pojemność | 300 kg / h - 2000 kg / h |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | 380 V / 3 fazy / 50 Hz lub na zamówienie |
| kolor | wytworzone na zamówienie |
| złożył wniosek | PBAT, PLA, PET, APET, APET, GPET, CPET, PLA, BIODRA, PE, ABS, EVA, PC, PEEK, PPS, PTFE, PEEK, TPU, T |
|---|---|
| Temperatura suszenia | można regulować za pomocą właściwości materiału |
| Czas schnięcia | 20 minut (można regulować w zależności od zapotrzebowania na wilgoć) |
| Pobór mocy | tylko 45% konwencjonalnego osuszacza |
| Przetwarzanie | Sucha i krystalizuje na raz |